της ομάδας μας
Δείτε περισσότερα
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > Νέα
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΑΝΔΡΩΝ --- ΜΟΣΧΑΤΟ - ΤΕΛΑΜΩΝ 3-0

O ΤΕΛΑΜΩΝ σε ένα αδιάφορο παιχνίδι και με το μυαλό στον ημιτελικό του ΚΥΠΕΛΛΟΥ την ΤΕΤΑΡΤΗ 24-3-2010 , ηττήθηκε από την πρωτοπόρο ομάδα του ΜΟΣΧΑΤΟΥ εκτός έδρας με 0-3 σετ και τερμάτισε Δεύτερος με 38 βαθμούς στην κανονική διάρκεια του Πρωταθλήματος.

Ακολουθούν οι αγώνες της Τελικής Φάσης στην οποία αρχικά θα αντιμετωπίσει την ομάδα
της ΕΥΡΥΑΛΗΣ με πλεονέκτημα έδρας (έχοντας ήδη δύο νίκες από την κανονική περίοδο) και με μια ακόμη νίκη περνάει στην επόμενη φάση .

ΜΟΣΧΑΤΟ - ΤΕΛΑΜΩΝ : 3 – 0

ΤΕΛΑΜΩΝ( Προπονητής Σάκης Κατσέλης )

ΑΡΧΙΚΗ ΕΞΑΔΑ
ΠΑΣΑ : Παναγιώτης Κατσέλης ( 8 )
ΑΚΡΑΙΟΙ : Αντώνης Μαρουλάς ( 2 )- Μηνάς Παπασωτηρίου ( 10 ) ( ΑΡΧΗΓΟΣ )
ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ : Γιώργος Μίχας ( 9 )- Παύλος Πούτος( 4 )
ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ : Νίκος Σπυρέας ( 12 )
ΛΙΜΠΕΡΟ :Σάκης Κατσέλης ( 18 )

Έπαιξαν ακόμα : Δημήτρης Μπλαβέρης (11) (ΑΚΡΑΙΟΣ) , Κώστας Ζαβόλας (7) (ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ)

ΑΠΟΝΤΕΣ : Σπύρος Κρουστάλλης ( 15 ) ( ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ) , Δημήτρης Νάννος ( 6 ) ( ΠΑΣΑ ) , Παντελής Φιλίππου ( 3 ) ( ΑΚΡΑΙΟΣ ) .

ΚΥΠΕΛΛΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ : 24 - 3 - 2010 ΩΡΑ : 21.00 ΚΛΕΙΣΤΟ : Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΤΕΛΑΜΩΝ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΠίσωΔείτε
12/1/2014
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
Με ήττα εκτός έδρας από την ομάδα των ΤΡΑΧΩΝΩΝ με 0-3 σετ ξεκίνησε η ομάδα των Παγκορασίδων του ΤΕΛΑΜΩΝA την πρώτη φάση του πρωταθλήματος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.
16/1/2014
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Για την δέκατη τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος ο ΤΕΛΑΜΩΝ με πλήρως ανανεωμένη ομάδα ηττήθηκε εντός έδρας από την ομάδα της ΑΙΞΩΝΗΣ με 0-3 σετ.