της ομάδας μας
Δείτε περισσότερα
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > Νέα
ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ --- ΤΕΛΑΜΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 102 - 54

Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ πέτυχε εύκολα την 12η νίκη του με αντίπαλο την ομάδα του Σαρωνικού Αίγινας. Παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της ομάδας από την Αίγινα, η διαφορά δυναμικότητας ήταν πολύ μεγάλη και έδωσε την ευκαιρία στον προπονητή Ηλία Παπασάβα να χρησιμοποιήσει για αρκετό χρόνο και τους τέσσερις μικρούς που είχε στην διάθεσή του. Αρκετός κόσμος βρέθηκε στις εξέδρες του κλειστού Σαλαμίνας μεταξύ των οποίων παλαίμαχοι παίχτες της ομάδας και σημαντικοί άνθρωποι του μπάσκετ.

ΝΑΝΝΟΣ 25, ΠΑΤΑΠΗΣ 15, ΠΟΥΤΟΣ 14, ΦΟΥΝΤΗΣ 12, ΓΚΙΝΗΣ 10, ΣΑΜΑΡΑΣ 6, ΔΟΥΝΙΑΣ 6, ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ 5, ΖΕΡΒΑΣ 5, ΓΚΕΓΚΑ 4, ΜΠΟΥΤΑΛΗΣ

ΝΙΚΕΣ 12-3

Επόμενος αγώνας 22 Φεβρουαρίου στην Ελευσίνα με το ΓΑΣΕ

ΠίσωΔείτε
12/1/2014
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
Με ήττα εκτός έδρας από την ομάδα των ΤΡΑΧΩΝΩΝ με 0-3 σετ ξεκίνησε η ομάδα των Παγκορασίδων του ΤΕΛΑΜΩΝA την πρώτη φάση του πρωταθλήματος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.
16/1/2014
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Για την δέκατη τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος ο ΤΕΛΑΜΩΝ με πλήρως ανανεωμένη ομάδα ηττήθηκε εντός έδρας από την ομάδα της ΑΙΞΩΝΗΣ με 0-3 σετ.