της ομάδας μας
Δείτε περισσότερα
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > Νέα
ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ---- Ν.ΣΜΥΡΝΗ - ΤΕΛΑΜΩΝ 66 - 58

Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ γνώρισε την τρίτη ήττα του στο πρωτάθλημα της Δ ΕΣΚΑΝΑ από την ομάδα της Νέας Σμύρνης. Για μια ακόμα φορά όπως και στον αγώνα με το Ικόνιο, οι αντίπαλοι επέλεξαν να αντιμετωπίσουν την ομάδα μας με ιδιαίτερα σκληρό και σε μερικές περιπτώσεις αντιαθλητικό τρόπο. Δυστυχώς το διαιτητικό δίδυμο λόγω απειρίας ελπίζουμε και μόνο δεν κατάφερε να ισορροπήσει τον αγώνα και να προστατεύσει την ομάδα μας. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα τον εκνευρισμό των παικτών μας και την πολύ κακή τους απόδοση.
Χαρακτηριστικά αναφέρουμε ότι ο Τελαμώνας δέχτηκε έξι τεχνικές ποινές και μία αποβολή, του Ηλία Νάννου.

ΠΟΥΤΟΣ 19, ΝΑΝΝΟΣ 19, ΓΚΙΝΗΣ 7, ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ 4, ΦΟΥΝΤΗΣ 3, ΣΑΜΑΡΑΣ 2, ΠΑΤΑΠΗΣ 2, ΔΟΥΝΙΑΣ 2, ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ

Την επόμενη Κυριακή 14/02/10 ο Τελαμώνας αντιμετωπίζει την ομάδα του Σαρωνικού στο κλειστό Σαλαμίνας Ν. Γραμματικός στις 12.00

ΠίσωΔείτε
12/1/2014
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
Με ήττα εκτός έδρας από την ομάδα των ΤΡΑΧΩΝΩΝ με 0-3 σετ ξεκίνησε η ομάδα των Παγκορασίδων του ΤΕΛΑΜΩΝA την πρώτη φάση του πρωταθλήματος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.
16/1/2014
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Για την δέκατη τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος ο ΤΕΛΑΜΩΝ με πλήρως ανανεωμένη ομάδα ηττήθηκε εντός έδρας από την ομάδα της ΑΙΞΩΝΗΣ με 0-3 σετ.